Mandag

  • 16.30 - 17.30 | Børn, 10. kyu - 9. ho

    Instruktører: Hans Rønne / Viggo Hemmingsen / Marie Bennike / Georg MøllerLokale: Dojo 2

  • 16.30 - 17.30 | Børn, 9. kyu - 8. ho

    Instruktører: Martin Schou / Clara Ravn / Duha Guvenc / Lauge HedeLokale: Dojo 3

  • 16.30 - 17.30 | Børn, 8. kyu - 6. kyu

    Instruktører: Mira Altschul / Fie Rasmussen / Karolina Lauritzen / Gustav DyhrbergLokale: Dojo 1

  • 17.30 - 18.30 | Børn, 5. ho - 1.kyu

    Instruktører: Jasmine Zulfovski / Freja PhilipsenLokale: Dojo 3

  • 17.30 - 18.30 | Børn, begyndere

    Instruktører: Amanda Møller / Victor KoldbechLokale: Dojo 2

  • 17.30 - 18.30 | Ungdomsholdet

    Instruktører: Sensei Ken Larsen / Sensei Jens ArnbakLokale: Dojo 1

  • 18.30 - 19.45 | Voksen, 1.-2. dan

    Instruktører: Sensei Casper / Sensei Jesper MøllerLokale: Dojo 2

  • 18.30 - 19.45 | Voksen,3.-5. dan

    Instruktører: Sensei Casper / Sensei Jesper MøllerLokale: Dojo 1

  • 19.45 - 21.00 | Voksne, 5. kyu - 1. kyu

    Instruktører: Sensei Jan H. Larsen / Sensei Michaela ScharlingLokale: Dojo 1

  • 19.45 - 21.00 | Voksne, begyndere + 10. kyu

    Instruktører: Sensei Dennis Jacolbe / Vibeke VedenlovLokale: Dojo 3

  • 19.45 - 21.00 | Voksne, 9. ho - 5. ho

    Instruktører: Sensei Stijn Mul / Mollie EggertsenLokale: Dojo 2

Onsdag

  • 18.30 - 20.00 | Dan-gradueringsforberedelse

    Instruktører: Sensei Mikkel Rønne / Sensei Kenneth Nielsen Lokale: Dojo 2

Torsdag

  • 16.30 - 17.30 | Børn, 10. kyu - 9. ho

    Instruktører: Hans Rønne / Viggo Hemmingsen / Marie Bennike / Georg MøllerLokale: Dojo 3

  • 16.30 - 17.30 | Børn, 9. kyu - 8. ho

    Instruktører: Martin Schou / Clara Ravn / Duha Guvenc / Lauge HedeLokale: Dojo 2

  • 16.30 - 17.30 | Børn, 8. kyu - 6. kyu

    Instruktører: Mira Altschul / Fie Rasmussen / Karolina Lauritzen / Gustav DyhrbergLokale: Dojo 1

  • 17.30 - 18.30 | Børn, 5. ho - 1. kyu

    Instruktører: Jasmine Zulfovski / Freja PhilipsenLokale: Dojo 2

  • 17.30 - 18.30 | Børn, begyndere

    Instruktører: Amanda Møller / Victor KoldbechLokale: Dojo 3

  • 17.30 - 18.30 | Ungdomsholdet

    Instruktører: Sensei Ken Larsen / Sensei Jens ArnbakLokale: Dojo 1

  • 18.30 - 19.45 | Voksen, Sortbælter

    Instruktører: Sensei Casper / Sensei Jesper MøllerLokale: Dojo 1

  • 19.45 - 21.00 | Voksne, 5. kyu - 1. kyu

    Instruktører: Sensei Jan H. Larsen / Sensei Michaela ScharlingLokale: Dojo 3

  • 19.45 - 21.00 | Voksne, begyndere + 10. kyu

    Instruktører: Sensei Dennis Jacolbe / Vibeke VedenlovLokale: Dojo 2

  • 19.45 - 21.00 | Voksne, 9. ho - 5. ho

    Instruktører: Sensei Stijn Mul / Mollie Eggertsen Lokale: Dojo 1